Słodka tradycja adwentowa

Od kilku lat w jedną z adwentowych sobót odbywało się w naszym Zborze „Parafialne pieczenie pierniczków”, także w tym roku zapraszamy do udziału w „Parafialnym pieczeniu pierniczków”, które odbędzie się w formie zdalnej. W sobotę 5.12.2020 połączymy się online na platformie ZOOM.

W tym roku chcemy wspólnie piec pierniczki i przekazać je dla seniorów naszej Parafii. Osoby/ rodziny, które chcą piec wspólnie i zdalnie dla seniorów prosimy o wysłanie pisemnego zgłoszenia udziału do 1.12.2020 r. na adres mailowy parafii: warszawa-trojca@luteranie.pl

Osoby/rodziny, które się zgłoszą otrzymają wszystkie potrzebne do „Parafialnego pieczenia pierniczków” informacje (sprawdzony przepis na pierniczki, po upieczeniu pierniczki można dostarczyć do Parafii lub odbiorą je wolontariusze i następnie zostaną przekazane Seniorom naszej Parafii).