Lekcje religii

ROK SZKOLNY 2022/2023

Klasa 0

niedziela, g. 11:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/16


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 4

środa, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 1

wtorek, g. 17:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 5

wtorek, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 2

środa, g. 16:50


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 6

czwartek, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 3

czwartek, g. 16:50


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Konfirmanci i młodzież pokonfirmacyjna

Konfirmanci klasa 7

1 rok nauczania

wtorek, g. 17:00

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Konfirmanci klasa 8

2 rok nauczania

środa, g. 17:00

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Młodzież pokonfirmacyjna

wtorek, g. 17:30


Sala parafialna

Kredytowa 4/23


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Uczniowie dojeżdżający

Klasy I-II

środa, g. 14:25


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10

Sala Betlejem


ks. Małgorzata Gaś

Wikariusz

Grupa starsza

czwartek, g. 17:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Klasy III – V

środa, g. 15:15


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10

Sala Betlejem


ks. Małgorzata Gaś

Wikariusz

Grupa młodsza

czwartek, g. 16:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Klasa 1, 2, 3

niedziela, g. 12:10


Sala katechetyczna

Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 4, 5, 6

niedziela, g. 09:30


Sala katechetyczna

Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Młodzież pokonfirmacyjna

środa, g. 16:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Szkółka Niedzielna-Nabożeństwo dla dzieci – godz. 10.30 w kościele, następnie w sali – ul. Kredytowa 4/23

Przedszkole Niedzielne – godz. 10.30 w kościele, następnie w sali – ul. Kredytowa 4/16

Chór Dziecięcy – niedziela, po nabożeństwie, godz.12.15 w sali nr 16, ul. Kredytowa 4/16