Lekcje religii

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że w związku ze znaczącym wzrostem zakażeń i zachorowań na Covid-19 lekcje nauczania kościelnego w tym tygodniu 24-30.01 będą prowadzone w formule zdalnej (online).

W dniach 6 i 13 lutego przedszkole i szkółka niedzielna zostają odwołane.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Klasa 0

niedziela, g. 11:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/16


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 4

wtorek, g. 16:45


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 1

środa, g. 16:45


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 5

czwartek, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 2

czwartek, g. 16:45


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 6

wtorek, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 3

środa, g. 18:00


Sala katechetyczna
Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Konfirmanci i młodzież pokonfirmacyjna

Konfirmanci klasa 7

1 rok nauczania

środa, g. 17:00

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Konfirmanci klasa 7

1 rok nauczania

sobota, g. 11:00

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Konfirmanci klasa 8

2 rok nauczania

wtorek, g. 17:15

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Konfirmanci klasa 8

2 rok nauczania

sobota, g. 12:00

Sala parafialna

Kredytowa 4/1


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Młodzież pokonfirmacyjna

wtorek, g. 17:30


Sala parafialna

Kredytowa 4/16


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Uczniowie dojeżdżający

Klasy I-II

wtorek, g. 15:20


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Grupa pokonfirmacyjna

środa, g. 16:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Klasy III – IV

wtorek, g. 16:10


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Grupa młodsza

czwartek, g. 16:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Klasa V – VI

wtorek, g. 17:00


SP im. S.B. Lindego

ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Grupa starsza

czwartek, g. 17:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


ks. Sebastian Madejski, wikariusz

Klasa 1, 2, 3

niedziela, g. 12:10


Sala katechetyczna

Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 4, 5, 6

niedziela, g. 09:30


Sala katechetyczna

Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Szkółka Niedzielna – nabożeństwo dla dzieci – godz. 10.30 w kościele, następnie w sali – ul. Kredytowa 4/23
Przedszkole Niedzielne – godz. 10.30 w kościele, następnie w sali – ul. Kredytowa 4/16
Chór Dziecięcy – niedziela, po nabożeństwie, godz.12.15 w Sali – ul. Kredytowa 4/16