Lekcje religii

ROK SZKOLNY 2019/2020

Klasa O

niedziela, g. 11:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 4

wtorek, g. 18:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 1

środa, g. 17:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 5

środa, g. 18:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 2

wtorek, g. 17:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 6

czwartek, g. 18:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 3

czwartek, g. 17:00


Sala katechetyczna
lokal 16, parter, III klatka


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Konfirmanci i młodzież pokonfirmacyjna

Konfirmanci klasa 7

1 rok nauczania

środa, g. 17:00

sobota, g. 13:30


Sala parafialna

ul. Kredytowa 4/17


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Konfirmanci klasa 8

2 rok nauczania

wtorek, g. 17:00

sobota, g. 12:30


Sala parafialna

ul. Kredytowa 4/17


ks. Piotr Gaś

Proboszcz

Mlodzież pokonfirmacyjna

wtorek, g. 17:30


Sala parafialna

ul. Kredytowa 4/17


mgr Sebastian Madejski, praktykant

Uczniowie dojeżdżający

Klasa 1

wtorek, g. 14:25


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Klasa 5

środa, g. 15:30


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


mgr Sebastian Madejski, praktykant

Klasa 2 – 3

wtorek, g. 15:15


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Klasa 8

środa, g. 16:00


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


mgr Sebastian Madejski, praktykant

Klasa 4 – 6

wtorek, g. 16:10


SP im. S. B. Lindego, ul. Rosoła 10


dk. Małgorzata Gaś

Klasa 1 liceum

czwartek, g. 16:00


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


mgr Sebastian Madejski, praktykant

Klasa 4

czwartek, g. 15:00


„Tabita”, ul. Długa 43 Konstancin-Jeziorna


mgr Sebastian Madejski, praktykant

Klasa 4, 5, 6

niedziela, g. 09:30


Sala katechetyczna

ul. Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Klasa 1, 2, 3

niedziela, g. 12:15


Sala katechetyczna

ul. Kredytowa 4/23


mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

Szkółka Niedzielna – Nabożeństwo dla dzieci – godz. 10.30 w kościele, następnie w sali ul. Kredytowa 4/23

Przedszkole Niedzielne – godz. 10.30 w kościele, następnie w lokalu ul. Kredytowa 4/16

Chór Dziecięcy – niedziela, po nabożeństwie – godz. 12.15 w lokalu ul. Kredytowa 4/16