Kazanie wielkopiątkowe

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]

Wszystkich Internautów zachęcamy do wysłuchania kazania z głównego nabożeństwa wielkopiątkowego w kościele Świętej Trójcy w Warszawie. Kazanie wygłosił ks. proboszcz Piotr Gaś. Zapis całego nabożeństwa dostępny jest na naszej stronie na Facebooku.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_video link=” http://www.youtube.com/watch?v=N4OsTR5iM6k&t=25s”][/vc_column][/vc_row]