Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe zaprasza na Nabożeństwo Dziękczynne z okazji Święta Wojska Polskiego w najbliższy czwartek, 12 sierpnia o godz. 11:00.
Nabożeństwo będzie miało charakter uroczysty i odbędzie się przy udziale kapelanów oraz żołnierzy Wojska Polskiego.

