Informujemy, że dnia 31 maja oraz 7 czerwca zajęcia Szkółki Niedzielnej nie odbędą się.
Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na międzyparafialny piknik, który odbędzie się 31 maja w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego przy ulicy Puławskiej 2A.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 nabożeństwem rodzinnym w Kościele Wniebowstąpienia Pańskiego. Po nabożeństwie przewidziano wspólne gry, zabawy oraz wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin.
Zachęcamy do wspólnego spędzenia tego dnia w serdecznej i rodzinnej atmosferze.
Organizatorami wydarzenia są:
Parafia Ewangelicko-Augsburska Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie
Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie.
Do zobaczenia!



