Niezwykła Niedziela Invocavit

Tegoroczna Niedziela Invocavit (13 marca) miała szczególny charakter. Była ona nie tylko wejściem w liturgiczny cykl pasyjnych niedziel, lecz także świętem zboru z okazji wstąpienia do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego oraz Parafii Świętej Trójcy nowych Sióstr i Braci.

Po rocznych przygotowaniach prowadzonych przez duchownych naszej parafii oraz po publicznym wyznaniu wiary w Trójjedynego Boga oraz złożeniu przysięgi wierności Ewangelii oraz Kościołowi sześć osób zostało uroczyście przyjętych do Kościoła w obecności zboru.

Serdecznie witamy nowe Siostry i Braci w Kościele i naszej wspólnocie parafialnej! Szczęść Wam Panie Boże!

Aktualnie do wstąpienia do naszego Kościoła przygotowuje się kilkanaście osób. Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących swojego duchowego domu do nawiązania kontaktu z naszymi duchownymi.

Foto: B. Cymborowski