Niedziela Izraela w naszej parafii

Zachęcamy do wysłuchania kazania wygłoszonego w minioną niedzielę (10. Niedziela po Trójcy Świętej), która w kalendarzu liturgicznym naszego Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Izraela. W nabożeństwie, podczas którego sprawowany był również Sakrament Chrztu Świętego, wzięły udział wolontariuszki, należące do organizacji zrzeszającej kobiety ewangelickie w Niemczech.

 

 

Podczas pobytu w Polsce niemieckie wolontariuszki pracują w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Przedstawicielka grupy przekazała pozdrowienia dla naszego Zboru, w tym dla rodziny nowo ochrzczonego dziecka.

7 sierpnia (środa) w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego odbędzie się spotkanie kół pań czterech parafii ewangelickich, podczas którego wolontariuszki opowiedzą o swojej misji.