W czerwcu zapraszamy na koncerty muzyki organowej.
W każdą środę o godzinie 12:00 zapraszamy na koncerty muzyki klasycznej w samym sercu Warszawy – do XVIII-wiecznego kościoła ewangelicko-augsburskiego Świętej Trójcy przy pl. Małachowskiego 1.
WSTĘP WOLNY
Udogodnienia dla osób z ograniczeniami ruchowymi.
Dla osób z ograniczeniami ruchowymi dostępna jest winda we wschodnim ryzalicie (po lewej stronie kościoła).
Patronat i Partnerzy
Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Śródmieście.
Seria koncertów fortepianowych od kwietnia 2024 jest realizowana w partnerstwie z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina i Towarzystwem im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Więcej o koncertach: https://www.trojca.waw.pl/muzyka/
Opiekę artystyczną nad koncertami organowymi sprawują Roman Szlaużys oraz Damian Skowroński.
Zmiana w repertuarze 10 czerwca
10 czerwca wyjątkowo odbędzie się koncert fortepianowy połączony ze śpiewem. Przy fortepianie Kamili Sacharzewskiej towarzyszyć będzie Roksana Maciejczuk.

