Lista kandydatów do Synodu Diecezji Warszawskiej

Rada Parafialna naszej Parafii, na posiedzeniu odbytym 15 listopada 2016 roku, zgodnie z obowiązującymi przepisami podjęła uchwałę o zatwierdzeniu listy zgłoszonych kandydatów na delegatów do Synodu Diecezji Warszawskiej naszego Kościoła. Wyboru dokona Zgromadzenie Parafialne 27 listopada br. bezpośrednio po nabożeństwie przedpołudniowym.

 

Lista kandydatów została sporządzona według kolejności alfabetycznej.

Do Synodu kandydują:

1. Agnieszka Bednarkiewicz-Sowińska

2. Dariusz Bruncz

3. Elżbieta Byrtek

4. Maria Chmiel

5. Jakub Cupriak

6. Jerzy Dziubiński

7. Justyna Florjanowicz-Błachut

8. Juliusz Gardawski

9. Aldona Karska

10. Emilia Klein-Dębek

11. Ewa Kobierska-Maciuszko

12. Jan Luberadzki

13. Stanisław Miścicki

14. Maciej Pełczyński

15. Andrzej Weigle