Zapraszamy do wysłuchania kazania na Wielki Piątek (Pamiątka Śmierci Pana Jezusa) wygłoszone w kościele Świętej Trójcy. Kazanie wygłosił Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec. Kazanie ks. bp. Jerzego Samca (poranne nabożeństwo wielkopiątkowe)