W Wiśle-Centrum odbędzie się w dniach 14 – 16 września br. kolejne, 18. Forum Ewangelickie, którego temat brzmi: „Rządy autorytetów a kondycja demokracji w Kościołach ewangelickich”.
: : Program Forum Ewangelickiego (pdf)
W Wiśle-Centrum odbędzie się w dniach 14 – 16 września br. kolejne, 18. Forum Ewangelickie, którego temat brzmi: „Rządy autorytetów a kondycja demokracji w Kościołach ewangelickich”.
: : Program Forum Ewangelickiego (pdf)