powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

Lecz ja wiem, że Odkupiciel mój żyje ”.

HI 19 25

 
 
W weekend 9-11 listopada, jako młodzież Świętej Trójcy przeżywaliśmy niesamowite chwile podczas diecezjalnego zjazdu młodzieży! Wzięliśmy udział w niewidzialnej wystawie prowadzonej przez osoby niewidome, a w niedzielę rano wzięliśmy udział w nabożeństwie młodzieżowym w kaplicy w Tabicie. W niedzielę po południu fundacja "Ocalenie" zorganizowała też dla nas warsztaty na temat obecnej sytuacji uchodźców. Jedna z uczestniczek, Ala Welman tak relacjonuje to wydarzenie: "Uważam że zjazd był bardzo udany, poznałam wielu nowych ludzi, z którymi miło spędziłam czas grając w planszówki i rozmawiając. Bardzo zapadła mi w pamięć niewidzialna wystawa - nigdy nie spodziewałabym się, że osoby niewidome mają aż tak ciężko. To było naprawdę niesamowite przeżycie, które daje wiele do myślenia." Przez nasz zjazd przewinęło się ok. 35 osób. Część z nas wzięła udział tylko w niektórych punktach programu, inni byli na całości, łącznie z noclegiem w EOD Tabita. Kogo nie było niech żałuje! Do zobaczenia na spotkaniach młodzieżowych i studenckich!

nagrobek

Jak co roku w dniach 31.10 - 02.11 na cmentarzu ewangelicko-augsburskim przy ul. Młynarskiej odbyła się kwesta.

plakat

Przypominamy, że jeszcze dzisiaj można przesyłać zgłoszenia!

Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży ewangelickiej zaprasza na kolejny Diecezjalny Zjazd Młodzieży Ewangelickiej, który odbędzie się w weekend 9-11 listopada, w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. 

 
W programie: integracja, gry, wspólny śpiew, modlitwa, spacer po warszawskim Starym Mieście nabożeństwo młodzieżowe, warsztaty na temat migracji oraz niewidzialna wystawa. 
 
Koszt dla uczestników nocujących z całą grupą w pokojach gościnnych EOD Tabity - 75zł
Koszt dla uczestników dojeżdżających - 50zł
 
Zgłoszenia do Sebastiana Madejskiego, do 7 listopada (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 

plakat

Uwaga!

Informujemy, że zbiórka darów w tegorocznej akcji "Prezent pod choinkę" została przedłużona do 17.11.

konkurs ETO

Razem z Ewangelickim Towarzystwem Oświatowym zachęcamy do udziału w tegorocznym konkursie plastycznym "Mje życzenia świąteczne". 

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

WIRTUALNY SPACER PO KOŚCIELE ŚWIĘTEJ TRÓJCY

 WIRTUALNY SPACER

 

 

 

  

Odwiedź także


{noembedvideo}