Strona główna - Parafia - zapowiedzi - Serwis informacyjny - Aktualności - Porządkowanie na cmentarza i kwesta w Roku Reformacji
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Zapraszamy do uczestniczenia w tegorocznej kweście na naszym ewangelickim Cmentarzu w dniach:  30 października (poniedziałek) do 2 listopada (czwartek). Wszystkich chętnych do kwestowania prosimy o zgłaszanie się w kancelarii na Cmentarzu lub w kancelarii parafialnej. Jak co roku prosimy również o pomoc w jesiennym porządkowaniu opuszczonych grobów.

Sprzątanie zostało zaplanowane na 7 października i 14 października (dwie soboty) w godzinach od 10:00 do 15:00. Sprzątanie będzie możliwe jeśli aura na to pozwoli oczywiście, stąd dwa terminy.

 

Jeśli ktoś w tych dniach nie może nam pomóc i chciałby w innym czasie, prosimy o kontakt z kancelarią na Cmentarzu.

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}