Strona główna - Parafia - zapowiedzi - Serwis informacyjny - Aktualności - Zgromadzenie Parafialne - 6 sierpnia
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Bóg mówi: I będę wśród nich mieszkał; będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.” Ez 37,27

Prezes Rady Parafialnej ks. Piotr Gaś na podstawie § 15 punktu 1 Regulaminu Parafialnego zwołuje posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie. Posiedzenie odbędzie się w 8. Niedzielę po Trójcy Świętej -  6 sierpnia – po przedpołudniowym nabożeństwie w kościele Świętej Trójcy na pl. Małachowskiego w Warszawie.

Porządek obrad obejmuje następujące sprawy: (i) Informacja o stanie transakcji zamiany nieruchomości zabudowanej przy Emilii Plater 7 na inne nieruchomości; (ii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zaciągnięcie kredytu na pokrycie kosztów remontu kościoła Świętej Trójcy; (iii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zawarcie umowy służebności gruntowej na rzecz Innogy w związku z budową przyłączy elektroenergetycznych dla kościoła Świętej Trójcy; (iiii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zawarcie umowy służebności gruntowej na rzecz Innogy w związku z budową przyłącza elektroenergetycznego dla nieruchomości zabudowanej przy ul. Kredytowej 4.

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}