Strona główna - Parafia - zapowiedzi - Serwis informacyjny - Aktualności - Zgromadzenie Parafialne - 6 sierpnia
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Prezes Rady Parafialnej ks. Piotr Gaś na podstawie § 15 punktu 1 Regulaminu Parafialnego zwołuje posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie. Posiedzenie odbędzie się w 8. Niedzielę po Trójcy Świętej -  6 sierpnia – po przedpołudniowym nabożeństwie w kościele Świętej Trójcy na pl. Małachowskiego w Warszawie.

Porządek obrad obejmuje następujące sprawy: (i) Informacja o stanie transakcji zamiany nieruchomości zabudowanej przy Emilii Plater 7 na inne nieruchomości; (ii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zaciągnięcie kredytu na pokrycie kosztów remontu kościoła Świętej Trójcy; (iii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zawarcie umowy służebności gruntowej na rzecz Innogy w związku z budową przyłączy elektroenergetycznych dla kościoła Świętej Trójcy; (iiii) Wyrażenie zgody przez Zgromadzenie Parafialne na zawarcie umowy służebności gruntowej na rzecz Innogy w związku z budową przyłącza elektroenergetycznego dla nieruchomości zabudowanej przy ul. Kredytowej 4.

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}