Strona główna - Parafia - zapowiedzi
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Mowa wasza niech będzie zawsze uprzejma, zaprawiona solą.” Kol 4,6

Zapraszamy na spotkanie warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ewangelickiego, które odbędzie się 19 czerwca o godz. 17:30 w Sali parafialnej przy ul. Kredytowej 4. Temat: Relacja i wrażenia z Ewangelickich Dni Kościoła na Śląsku Cieszyńskim.

W tym roku rok szkolny zakończymy wyjątkowo w grupach w tygodniu 20 - 25 czerwca br. Tak więc 20 czerwca nie będzie nabożeństwa na zakończenie roku szkolnego w tradycyjnej formie.

W Pamiątkę Augsburskiego Wyznania Wiary, tj. 25 czerwca, odbędzie się podczas nabożeństwa przedpołudniowego (g. 10:30) pożegnanie dotychczasowej Rady Parafialnej i wprowadzenie w urzędowanie nowej wybranej 21 maja br.

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}