Strona główna - Parafia - Ogłoszenia parafialne
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Bóg jest miłością, a kto mieszka w miłości, mieszka w Bogu, a Bóg w nim.” 1 J 4,16

11. Niedziela po Trójcy Świętej - 12 sierpnia 2018 r.

Hasło tygodnia: Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. (1 P 5,5) 

Data Tytuł Ogłoszenie  
19-08-2018

Nabożeństwo

niedzielne

W przyszłą niedzielę (12. Niedziela po Trójcy Świętej) nabożeństwa w kościele Świętej Trójcy o godz. 10:30 i 19:00, w kościele Objawienia Pańskiego we Włochach o g. 10:00, a w Kaplicy Tabita w Konstancinie Jeziornie o godz. 11:00. Zapraszamy!

 

   

 

 

 

Posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego odwołane

Z przyczyn niezależnych od Rady Parafialnej i Proboszcza Parafii, posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego wyznaczone na 12 sierpnia 2018 zostaje odwołane. O nowym terminie obrad Zgromadzenia Parafialnego, na którym będą omawiane zapowiadane sprawy, poinformujemy w późniejszym terminie, zgodnie przepisami prawa naszego Kościoła.

 

 

23-08-2018 Spotkanie anglojęzyczne

      O godz. 18:30.

 

11-08-2018 Koncerty

    W sierpniu zapraszamy do udziału w wydarzeniach Festiwalu Chopin w sercu Warszawy. W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 - tym razem zagra Gintaras Januševičius (Litwa/Niemcy). Chopinutki – koncert chopinowski dla malutkich, godz. 17.30 zagra Kamila Sacharzewska.

 

 

Studium biblijne

   W okresie urlopowym – lipcu i sierpniu - studia biblijne są zawieszone. Pierwsze studium biblijne po przerwie odbędzie się 7 września. Będziemy czytali 14 rozdział Dziejów Apostolskich.

 
   

        W okresie wakacyjnym szkółka niedzielna i przedszkole niedzielne są zawieszone, ale zapraszamy rodziców z dziećmi na niedzielne przedpołudniowe nabożeństwa. Sala nad zakrystią jest przygotowana dla matek lub ojców z dziećmi. W sali można słuchać i uczestniczyć w nabożeństwie.

 
   

Wszystkim wyjeżdżającym w sierpniu na urlopy życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku. Zachęcamy też do udziału w nabożeństwach w parafiach ewangelickich. Jeśli to niemożliwe, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwa naszej Parafii za pośrednictwem transmisji internetowej.

 
   

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Kościoła ewangelickiego serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 25 września 2018 roku o godz. 19:30 w sali parafialnej przy ul. Kredytowej 4. 

 

 

Zobacz także

XII Forum Ewangelickie w Wiśle

Ewangelicy Niepodległej. Dzieje i współczesność obywatelskiego zaangażowania to temat przewodni XXII Forum Ewangelickiego, które odbędzie się w Wiśle w dniach 14-16 września 2018 roku.

Odwiedź także


{noembedvideo}