Strona główna - Parafia - Ogłoszenia parafialne
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"O to modlę się, aby miłość wasza coraz bardziej obfitowała w poznanie i wszelkie doznanie." Flp 1,9

9. Niedziela po Trójcy Świętej - 13 sierpnia 2017 r.

Hasło tygodnia: Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać. (Łk 12, 48) 

Data Tytuł Ogłoszenie  
20-08-2017

NABOŻEŃSTWO NIEDZIELNE

 

W najbliższą niedzielę (10. Niedziela po Trójcy Św.) w kościele Świętej Trójcy o godz. 10:30 i o godz. 19:00. Bezpośrednio po nabożeństwie przedpołudniowym Zgromadzenie Parafialne.

Nabożeństwo w kaplicy Tabita o godz. 11:00, a w kościele Objawienia Pańskiego w Warszawie Włochach o godz. 10:00

 

   

      Szkoła Ewangelickiego Towarzystwa Oświatowego  im. Samuela Bogumiła Lindego poszukuje nauczyciela do matematyki do klas czwartych. Oferujemy pracę w młodym gronie w rozwijającej się prężnie szkole. Kontakt jest podany na stronie internetowej Szkoły www.linde.waw.pl

 

   

    Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Ewangelickim, które w tym roku odbywa się we Wrocławiu w dniach od 22 do 24 września. Temat: „500 lat Reformacji. Historia i współczesność myśli reformacyjnej”. Zgłoszenia do 31 sierpnia. Szczegóły oraz druk zgłoszeniowy na stronie internetowej Parafii.

 

Zobacz także

Zgromadzenie Parafialne - 6 sierpnia

Prezes Rady Parafialnej ks. Piotr Gaś na podstawie § 15 punktu 1 Regulaminu Parafialnego zwołuje posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie. Posiedzenie odbędzie się w 8. Niedzielę...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}