Strona główna - Duszpasterstwo - Lekcja religii
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Ujrzawszy gwiazdę, niezmiernie się uradowali.” Mt 2,10

  ROK SZKOLNY 2018/2019
       
GRUPA CZAS MIEJSCE PROWADZĄCY
Klasa 0 niedziela, g. 11:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 1 wtorek, g. 17:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 2 czwartek, g. 17:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 3 wtorek, g. 18:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 4 środa, g. 17:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 5 czwartek, g. 18:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Klasa 6 środa, g. 18:00

Sala katechetyczna

lokal 16, parter, III klatka
mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

uczniowie dojeżdżający

(kl. IV, V i VI)

niedziela, g. 9:30

Sala nr 23 przy Kredytowej 4

 

mgr Elżbieta Byrtek, katechetka

uczniowie dojeżdżający

(kl. I, II, III)

niedziela, g. 12:00

Sala nr 23 przy Kredytowej 4

mgr Elżbieta Byrtek, katechetka
Konfirmanci (1. rok nauczania, kl. VII)

wtorek, g. 17:00

wtorek, g. 18:15

sobota, g. 11:00

Sala parafialna (kancelaria)

Kredytowa 4/17

ks. Piotr Gaś, proboszcz
Konfirmanci (2. rok nauczania, kl. VIII) środa, g. 17:30

Sala parafialna (kancelaria)

Kredytowa 4/17

ks. Piotr Gaś, proboszcz
Młodzież pokonfirmacyjna piątek, g. 17:30 Sala parafialna przy Kredytowej 4 ks. Łukasz Zieliński, wikariusz

Uczniowie dojeżdżający 

środa, g. 16:00 "Tabita", ul. Długa 43, Konstancin Jeziorna ks. Łukasz Zieliński, wikariusz

Uczniowie dojeżdżający

czwartek, g. 15:00 "Tabita", ul. Długa 43, Konstancin Jeziorna ks. Łukasz Zieliński, wikariusz

Uczniowie Linde,

kl. I, II

wtorek, g. 15:00

Szkoła Podstawowa,
im. S.B. Lindego, ul. Rosoła 10 

dk. Małgorzata Gaś, diakon

Uczniowie dojeżdżający

kl. III, IV

wtorek, g. 16:00 Szkoła Podstawowa,
im. S.B. Lindegoul. Rosoła 10 
dk Małgorzata Gaś, diakon

Uczniowie dojeżdżający

kl. V, VI

wtorek, g. 17:00 Szkoła Podstawowa,
im. S.B. Lindegoul. Rosoła 10 
dk Małgorzata Gaś, diakon
CHÓR DZIECIĘCY niedziela, g. 12:15 sala katechetyczna mgr Zuzanna Kuźniak, kantor
       
Szkółka niedzielna dla dzieci niedziela, g. 10:30 początek w kościele, a po wyznaniu wiary i błogosławieństwie w sali (Kredytowa 4/23)  
Przedszkole niedzielne niedziela, g. 10:30 początek w kościele, a po wyznaniu wiary i błogosławieństwie w sali (Kredytowa 4/16)  

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Odwiedź także






{noembedvideo}