Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Ewangelickie Spotkanie Kobiet o dietetyce
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł?”.  

Mt 16,26

 

 Dietetyka i zdrowe żywienie będą tematami kolejnego Ewangelickiego Spotkania Kobiet, które odbędzie się 21 listopada br. o godz. 18:00.

Warsztaty poprowadzi dietetyk Milena Nosek. Interaktywny warsztat żywieniowy w edycji jesiennej będzie szansą na nowe odkrycia tajemnic prozdrowotnego stylu życia i nauki o ciele człowieka. W części teoretycznej uczestnicy wysłuchają prelekcji dotyczącej generalnego spojrzenia na rolę zdrowego stylu życia, w tym odżywiania się połączonego z aktywnością fizyczną, a także zapoznają się z naturalnym wspomaganiem odporności organizmu. Następnie przejdą do części praktycznej: wspólnych zadań, dyskusji, co pozwoli na rozpoznanie indywidualnych cech biologicznych i znalezienie odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatu pomogą znaleźć swoją drogę żywienia, która pozwoli uniknąć dolegliwości, chorób i innych dysfunkcji, a przede wszystkim poprawi nastrój i być może dodatkowo zainspiruje do działań kulinarnych!

Chętne Panie prosimy o zgłaszanie się do 11 listopada br. do Kancelarii Parafialnej lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

WIRTUALNY SPACER PO KOŚCIELE ŚWIĘTEJ TRÓJCY

 WIRTUALNY SPACER

 

 

 

  

Odwiedź także


{noembedvideo}