Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Lekcja religii 2018/2019
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Wszystko pięknie uczynił w swoim czasie, nawet wieczność włożył w ich serca; a jednak człowiek nie może pojąć dzieła, którego Bóg dokonał od początku do końca.” Kzn 3,11

Zapraszamy na nabożeństwo - 9 września 2018 r. o godz. 10.30 w kościele Świętej Trójcy na rozpoczęcie roku szkolnego. Chcemy prosić Boga o błogosławieństwo na każdy dzień nauki.

Lekcje religii i lekcje dla konfirmantów, młodzieży pokonfirmacyjnej oraz zajęcia Szkółki Niedzielnej i Przedszkola Niedzielnego oraz Chóru Dziecięcego będą się odbywać według załączonego planu lekcji religii 2018/2019 (propozycja), pierwsze zajęcia w tygodniu po 9 września br.

>> PLAN LEKCJI RELIGII 2018/2019

Serdecznie witamy uczennice i uczniów, którzy zaczynają uczęszczanie na lekcje i zajęcia w naszej Parafii. Na ich pierwszą lekcję zapraszamy także rodziców/opiekunów. Zostaną wtedy omówione sprawy organizacyjne.

Z życzeniami błogosławieństwa Bożego,

do zobaczenia

ks. Piotr Gaś - Proboszcz

dk. Małgorzata Gaś - Diakon

ks. Łukasz Zieliński - Wikariusz

mgr Elżbieta Byrtek - Katechetka

Zobacz także

BellsAcrossEurope - Międzynarodowy Dzień…

W Międzynarodowy Dzień Pokoju (21 września) w wielu kościołach Europy zabrzmią dzwony w ramach akcji Ringing Bells Across Europe. Pomysłodawcami są niemieckie Kościoły (rzymskokatolicki i ewangelickie) oraz organizacje pozarządowe. 21 września...

Odwiedź także


{noembedvideo}