Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Parafia poszukuje organisty
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Wszystko pięknie uczynił w swoim czasie, nawet wieczność włożył w ich serca; a jednak człowiek nie może pojąć dzieła, którego Bóg dokonał od początku do końca.” Kzn 3,11

Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie poszukuje osoby do pracy na stanowisku organisty w kościele Objawienia Pańskiego przy ulicy Cietrzewia 22 Warszawie-Włochach. Organy firmy Sauer z Frankfurtu nad Odrą (1 manuał, 4 głosy, pedał podwieszony, traktura pneumatyczna).

 

Charakter i zakres pracy

Gra w każdą niedzielę na nabożeństwie o godzinie 10 oraz w wyznaczone święta. Zatrudnienie w formie umowy-zlecenia. Termin rozpoczęcia pracy od lipca 2018.

Wymagania:

wykształcenie muzyczne średnie lub wyższe ze specjalnością organy, znajomość porządku liturgicznego ewangelickich nabożeństw, znajomość literatury organowej. 

Dyspozycyjność i otwartość na współpracę. 

Termin i miejsce złożenia zgłoszenia

Zgłoszenie (życiorys wraz z listem motywacyjnym) należy składać w kancelarii Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie przy ul. Kredytowej 4, w terminie do 25 czerwca 2018 r.

Zobacz także

BellsAcrossEurope - Międzynarodowy Dzień…

W Międzynarodowy Dzień Pokoju (21 września) w wielu kościołach Europy zabrzmią dzwony w ramach akcji Ringing Bells Across Europe. Pomysłodawcami są niemieckie Kościoły (rzymskokatolicki i ewangelickie) oraz organizacje pozarządowe. 21 września...

Odwiedź także


{noembedvideo}