powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Bardzo blisko ciebie jest słowo, w twoich ustach i w twoim sercu, abyś je czynił." 5 Mż 30,14

Rada Parafialna podjęła decyzję o utworzeniu w Kancelarii parafialnej stanowiska Dyrektora Kancelarii.

Intencją Rady jest powierzenie wybranej osobie bezpośredniego kierowania zespołem osób zatrudnionych w Parafii odpowiedzialnych m.in. za sprawy:

- nieruchomościowe

- cmentarza

- finansowe

- prawne i administracyjne

- inwestycje

- PR i relacje Parafii z instytucjami krajowymi i zagranicznymi. 

Rosnąca szybko liczba spraw prowadzonych w Parafii o znacznej skali odpowiedzialności wymaga poświęcenia im czasu w pełnym wymiarze etatu i niezbędnych kwalifikacji. Pozwoli to na efektywne prowadzenie spraw Parafii i jednocześnie umożliwi duchownym zatrudnionym w Parafii większą koncentrację na kwestiach duszpasterskich. Prezydium Rady Parafialnej podjęło decyzję o ogłoszeniu konkursu otwartego na wybór osoby, której zostanie powierzona funkcja Dyrektora Kancelarii. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

- przynależności do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce

- wykształcenia wyższego

- co najmniej 10-letniego stażu pracy, w tym na stanowiskach kierowniczych

- znajomości języka angielskiego, przy czym mile widziana będzie również znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres mailowy ks. proboszcza Piotra Gasia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 lutego 2018 r. włącznie.


 

 

Zobacz także

Spotkanie o Lutrze w Wormacji

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Oddziału Polskiego Towarzystwa Ewangelickiego. Kolejne spotkanie odbędzie się 19 lutego br w sali parafialnej n 1 (ul. Kredytowa 4) o godz. 17:30. Gościem spotkania będzie pani...

Odwiedź także


{noembedvideo}