Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Oferta zagranicznych wolontariatów
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wyjazdów zagranicznych w ramach wolontariatu dla młodzieży do USA i do Szwajcarii, podczas których można poćwiczyć języki obce, nabrać doświadczenia interkulturowego i ekumeniczne. Uwaga! Bliskie terminy składania aplikacji.

Genewa

Światowa Rada Kościołów zaprasza młodzież w wieku od 18 do 30 lat do uczestnictwa w charakterze wolontariuszy „stewardów” na posiedzeniu Central Committee (organu wykonawczego) Światowej Rady Kościołów, które odbędzie się w dniach od 6 do 23 czerwca 2018 r. w Genewie. 

>> Więcej szczegółów


USA

Poszukiwane są chętne osoby do wzięcia udziału w programie „International Camp Counselor" Kościoła Luterańskiego w Stanach Zjednoczonych (ELCA). 

ELCA zaprasza młodą osobę do USA, chętną zaopiekować się dziećmi w trakcie obozów wakacyjnych.

Wymagania:

- wiek od 18 do 30 lat;
- gotowość do wyjazdu w terminie od 23 maja do 15 sierpnia 2018 r.;
- status ucznia/studenta lub osoby zatrudnionej (nie może to być osoba bezrobotna);
- dobra znajomość języka angielskiego;
- zaangażowanie w pracy parafialnej (najlepiej w pracy z dziećmi).

Do zadań opiekunki/opiekuna będzie należało m.in. prowadzenie godzin biblijnych, pomoc w przygotowywaniu nabożeństw oraz organizowanie wypoczynku dzieciom w wieku od 8 do 14 lat. Organizatorzy zapewniają: kieszonkowe w wys. 45 USD tygodniowo, zakwaterowanie i wyżywienie oraz pokrycie kosztów: podróży, ubezpieczenia, 2 dniowego programu przygotowawczego oraz 4 dniowego podsumowania na zakończenie pobytu.

Więcej informacji i zgłoszenia: Anna Wrzesinska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 887-02-00

 

Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}