Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Oferta zagranicznych wolontariatów
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Ujrzawszy gwiazdę, niezmiernie się uradowali.” Mt 2,10

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wyjazdów zagranicznych w ramach wolontariatu dla młodzieży do USA i do Szwajcarii, podczas których można poćwiczyć języki obce, nabrać doświadczenia interkulturowego i ekumeniczne. Uwaga! Bliskie terminy składania aplikacji.

Genewa

Światowa Rada Kościołów zaprasza młodzież w wieku od 18 do 30 lat do uczestnictwa w charakterze wolontariuszy „stewardów” na posiedzeniu Central Committee (organu wykonawczego) Światowej Rady Kościołów, które odbędzie się w dniach od 6 do 23 czerwca 2018 r. w Genewie. 

>> Więcej szczegółów


USA

Poszukiwane są chętne osoby do wzięcia udziału w programie „International Camp Counselor" Kościoła Luterańskiego w Stanach Zjednoczonych (ELCA). 

ELCA zaprasza młodą osobę do USA, chętną zaopiekować się dziećmi w trakcie obozów wakacyjnych.

Wymagania:

- wiek od 18 do 30 lat;
- gotowość do wyjazdu w terminie od 23 maja do 15 sierpnia 2018 r.;
- status ucznia/studenta lub osoby zatrudnionej (nie może to być osoba bezrobotna);
- dobra znajomość języka angielskiego;
- zaangażowanie w pracy parafialnej (najlepiej w pracy z dziećmi).

Do zadań opiekunki/opiekuna będzie należało m.in. prowadzenie godzin biblijnych, pomoc w przygotowywaniu nabożeństw oraz organizowanie wypoczynku dzieciom w wieku od 8 do 14 lat. Organizatorzy zapewniają: kieszonkowe w wys. 45 USD tygodniowo, zakwaterowanie i wyżywienie oraz pokrycie kosztów: podróży, ubezpieczenia, 2 dniowego programu przygotowawczego oraz 4 dniowego podsumowania na zakończenie pobytu.

Więcej informacji i zgłoszenia: Anna Wrzesinska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 887-02-00

 

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

  

Odwiedź także


{noembedvideo}