Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Proboszcz i Rada Parafialnia nagrodzeni
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Bóg mówi: I będę wśród nich mieszkał; będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.” Ez 37,27

Proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Warszawie ks. Piotr Gaś otrzymał wraz z Radą Parafialną tegoroczną Nagrodę Dobrej Woli przyznawaną przez dzielnicę Warszawa-Wola dla osób, które wnoszą znaczący wkład w życie dzielnicy.

Zgodnie z regulaminem nagrody przyznawane są na podstawie głosowania internetowego, a także decyzją Urzędu Dzielnicy Wola. Laureatów wybrała specjalnie powołana kapituła Nagordy Dobrej Woli w składzie:

Ewa Statkiewicz, przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola

Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola

Grażyna Orzechowska-Mikulska, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola

Mariusz Budziszewski, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola

Adam Hać, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola

Marek Sitarski, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola

Jak czytamy w informacji Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola, Nagroda wręczana jest podczas obchodów 500 lat Reformacji i jest wyrazem szacunku dla ks. Piotra Gasia oraz Rady Parafialnej Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 20 listopada w Teatrze Dramatycznym Scena na Woli im. Tadeusza Łomnickiego.

>> Więcej informacji na stronie dzielnicy

 

Zobacz także

Adwentówka 2017

W sobotę – 16 grudnia – o godz. 16:00 odbędzie się parafialne spotkanie adwentowe w Sali parafialnej. W spotkaniu wezmą udział nasze siostry i bracia z Syrii. Serdecznie zapraszamy do...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}