Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Ewangelickie Spotkanie Kobiet o wychowaniu
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Oto ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi." Łk 13,30

W poniedziałek - 25 września - o godz. 18:00 odbędzie się Ewangelickie Spotkanie Kobiet po wakacyjnej przerwie. Do tej pory spotkania miały miejsce w Parafii Ewangelicko-Reformowanej przy Al. Solidarności, ale ze względu na trwający tam remont, do końca bieżącego roku spotkania będą odbywały się u nas, w sali parafialnej przy ul. Kredytowej 4.

Temat najbliższego spotkania: "Jak nas wychowywano, a jakie jesteśmy?" Wprowadzenie do dyskusji przygotuje diakon Małgorzata Gaś. Serdecznie zapraszamy szczególnie te panie, które jeszcze w takim spotkaniu nie brały udziału, a będą mogły oderwać się choć na chwilę od swoich codziennych obowiązków ... Spotkania odbywają się w każdy czwarty poniedziałek miesiąca .

Zobacz także

Reformacyjny koncert organowy

Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie we współpracy z Ambasadą Niemiec w Warszawie zapraszają na reformacyjny koncert muzyki organowej, który odbędzie się 10 listopada (piątek) w kościele Świętej Trójcy o...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}