Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Ewangelickie Spotkanie Kobiet o wychowaniu
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

W poniedziałek - 25 września - o godz. 18:00 odbędzie się Ewangelickie Spotkanie Kobiet po wakacyjnej przerwie. Do tej pory spotkania miały miejsce w Parafii Ewangelicko-Reformowanej przy Al. Solidarności, ale ze względu na trwający tam remont, do końca bieżącego roku spotkania będą odbywały się u nas, w sali parafialnej przy ul. Kredytowej 4.

Temat najbliższego spotkania: "Jak nas wychowywano, a jakie jesteśmy?" Wprowadzenie do dyskusji przygotuje diakon Małgorzata Gaś. Serdecznie zapraszamy szczególnie te panie, które jeszcze w takim spotkaniu nie brały udziału, a będą mogły oderwać się choć na chwilę od swoich codziennych obowiązków ... Spotkania odbywają się w każdy czwarty poniedziałek miesiąca .

Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}