Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Porządek nabożeństwa w nowej oprawie
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Pokój wam! Jak Ojciec mnie posłał, tak i Ja was posyłam." J 20,21

Od najbliższej niedzieli dostępne są nowe ulotki parafialne dotyczące porządku nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza w naszej Parafii. Nowa publikacja przeznaczona jest głównie dla osób, które od niedawna uczestniczą w naszych nabożeństwach i poszukują informacji, w jaki sposób "poruszać się" po liturgii nabożeństwa luterańskiego.

"Harmonijkowa" ulotka zawiera krótki wstęp wyjaśniający podstawowe informacje dotyczące nabożeństwa i Śpiewnika Ewangelickiego, godziny nabożeństw oraz porządek liturgii dla nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza. Dotychczas dysponowaliśmy prowizorycznymi ulotkami. Nowa wpisuje się w nową identyfikację wizualną parafii oraz estetykę wydanych już ulotek o historii i działalności Parafii.

Wszystkich Zborowników zachęcamy, aby – o ile to możliwe – przekazywali osobom odwiedzającym nasze nabożeństwa ulotkę informacyjną, jeśli zauważą, że odnalezienie informacji w śpiewniku będzie sprawiało trudności.

Jeszcze w tym miesiącu wydrukowane zostaną ulotki dotyczące kościoła Objawienia Pańskiego we Włochach oraz Kaplicy Tabita – po polsku, angielsku i niemiecku.

Ulotki są bezpłatne i można je wziąć ze sobą do domu.

 

 

Zobacz także

Piknik parafialny 2018

W czwartek – 31 maja – organizujemy piknik parafialny w Ewangelickim Ośrodku Diakonii TABITA w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 11:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do zaangażowanie się. Chętnych do...

Odwiedź także


{noembedvideo}