Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Porządek nabożeństwa w nowej oprawie
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Od najbliższej niedzieli dostępne są nowe ulotki parafialne dotyczące porządku nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza w naszej Parafii. Nowa publikacja przeznaczona jest głównie dla osób, które od niedawna uczestniczą w naszych nabożeństwach i poszukują informacji, w jaki sposób "poruszać się" po liturgii nabożeństwa luterańskiego.

"Harmonijkowa" ulotka zawiera krótki wstęp wyjaśniający podstawowe informacje dotyczące nabożeństwa i Śpiewnika Ewangelickiego, godziny nabożeństw oraz porządek liturgii dla nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza. Dotychczas dysponowaliśmy prowizorycznymi ulotkami. Nowa wpisuje się w nową identyfikację wizualną parafii oraz estetykę wydanych już ulotek o historii i działalności Parafii.

Wszystkich Zborowników zachęcamy, aby – o ile to możliwe – przekazywali osobom odwiedzającym nasze nabożeństwa ulotkę informacyjną, jeśli zauważą, że odnalezienie informacji w śpiewniku będzie sprawiało trudności.

Jeszcze w tym miesiącu wydrukowane zostaną ulotki dotyczące kościoła Objawienia Pańskiego we Włochach oraz Kaplicy Tabita – po polsku, angielsku i niemiecku.

Ulotki są bezpłatne i można je wziąć ze sobą do domu.

 

 

Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}