Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Porządek nabożeństwa w nowej oprawie
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Bóg mówi: I będę wśród nich mieszkał; będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.” Ez 37,27

Od najbliższej niedzieli dostępne są nowe ulotki parafialne dotyczące porządku nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza w naszej Parafii. Nowa publikacja przeznaczona jest głównie dla osób, które od niedawna uczestniczą w naszych nabożeństwach i poszukują informacji, w jaki sposób "poruszać się" po liturgii nabożeństwa luterańskiego.

"Harmonijkowa" ulotka zawiera krótki wstęp wyjaśniający podstawowe informacje dotyczące nabożeństwa i Śpiewnika Ewangelickiego, godziny nabożeństw oraz porządek liturgii dla nabożeństwa z Sakramentem Ołtarza. Dotychczas dysponowaliśmy prowizorycznymi ulotkami. Nowa wpisuje się w nową identyfikację wizualną parafii oraz estetykę wydanych już ulotek o historii i działalności Parafii.

Wszystkich Zborowników zachęcamy, aby – o ile to możliwe – przekazywali osobom odwiedzającym nasze nabożeństwa ulotkę informacyjną, jeśli zauważą, że odnalezienie informacji w śpiewniku będzie sprawiało trudności.

Jeszcze w tym miesiącu wydrukowane zostaną ulotki dotyczące kościoła Objawienia Pańskiego we Włochach oraz Kaplicy Tabita – po polsku, angielsku i niemiecku.

Ulotki są bezpłatne i można je wziąć ze sobą do domu.

 

 

Zobacz także

Śniadanie kobiet w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na diecezjalne „Śniadanie dla Kobiet”, które odbędzie się 25 listopada 2017r. o godz. 10.00 w Łodzi. Szczegóły w kancelarii parafialnej.

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}