Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Pokoje gościnne w Tabicie
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Oto ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi." Łk 13,30

Rada Parafialna serdecznie zaprasza do skorzystania z pokoi gościnnych Ewangelickiego Ośrodka Diakonii Tabita w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 43. Oferta obejmuje pobyty krótko- i długoterminowe (także kilkudniowe) w pokojach jedno- lub dwuosobowych. 

Ośrodek położony jest na ponad 4-hektarowej działce porośniętej sosnowym lasem, przy rzece Jeziorce w odległości ok 20 km od centrum Warszawy oraz 2 km od Parku Zdrojowego i tężni solankowych. Dogodny dojazd autobusem linii 700 z Dworca Centralnego (przystanek "Tabita"). Konkurencyjne ceny pobytu.

Możliwość wykupienia posiłków oraz skorzystania z oferty rehabilitacyjnej Ośrodka LuxMed Tabita. 

Informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej Parafii Świętej Trójcy (tel. 22 556 46 60 od wtorku do piątku oraz w niedzielę po nabożeństwie porannym). 

Wszystkie informacje dotyczące warunków i cennika przeczytać można w regulaminie, który jest do pobrania TUTAJ.

 

 Zobacz także

Reformacyjny koncert organowy

Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie we współpracy z Ambasadą Niemiec w Warszawie zapraszają na reformacyjny koncert muzyki organowej, który odbędzie się 10 listopada (piątek) w kościele Świętej Trójcy o...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}