Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Pokoje gościnne w Tabicie
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Rada Parafialna serdecznie zaprasza do skorzystania z pokoi gościnnych Ewangelickiego Ośrodka Diakonii Tabita w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 43. Oferta obejmuje pobyty krótko- i długoterminowe (także kilkudniowe) w pokojach jedno- lub dwuosobowych. 

Ośrodek położony jest na ponad 4-hektarowej działce porośniętej sosnowym lasem, przy rzece Jeziorce w odległości ok 20 km od centrum Warszawy oraz 2 km od Parku Zdrojowego i tężni solankowych. Dogodny dojazd autobusem linii 700 z Dworca Centralnego (przystanek "Tabita"). Konkurencyjne ceny pobytu.

Możliwość wykupienia posiłków oraz skorzystania z oferty rehabilitacyjnej Ośrodka LuxMed Tabita. 

Informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej Parafii Świętej Trójcy (tel. 22 556 46 60 od wtorku do piątku oraz w niedzielę po nabożeństwie porannym). 

Wszystkie informacje dotyczące warunków i cennika przeczytać można w regulaminie, który jest do pobrania TUTAJ.

 

 Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}