Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Nowa Rada Parafialna i Komisja Rewizyjna
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

21 maja br. odbyło się wyborcze Zgromadzenie Parafialne Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie, które wybrało nową Radę Parafialną i Komisję Rewizyjną na kadencję 2017-2022. Po ukonstytuowaniu się Zgromadzenia Parafialnego dokonano wyboru prezydium i komisji skrutacyjnej.

Parafianie mieli możliwość zapoznania się z kandydatkami i kandydatami do Rady Parafialnej i Komisji Rewizyjnej poprzez biuletyn wyborczy oraz krótkie prezentacje podczas zgromadzenia.

Zgodnie z decyzją zgromadzenia parafialnego członkami nowej Rady Parafialnej zostali (w kolejności alfabetycznej):

1. Agnieszka Bednarkiewicz-Sowińska

2. Igor Chalupec

3. Przemysław Florjanowicz-Błachut

4. Michał Hasiuk

5. Marcin Jacoby

6. Joanna Keber

7. Emilia Klein-Dębek

8. Michał Kleinschmidt

9. Ewa Kobierska-Maciuszko

Pierwszym zastępcą został Adam Kleinschmidt, a drugim Marek Kuliński.

 

Do Komisji Rewizyjnej wybrano:

1. Cezary Grzybowski

2. Maciej Lipiński

3. Paweł Mazurkiewicz

 

Z urzędu do Rady Parafialnej wchodzą duchowni pracujący w Parafii:

ks. Piotr Gaś – proboszcz 

ks. Łukasz Zieliński – wikariusz

dk.Małgorzata Gaś – diakon

dk. Dorota Fenger – diakon

 

Wprowadzenie w urząd nowej Rady Parafialnej i Komisji Rewizyjnej odbędzie się 25 czerwca, tj. w Pamiątkę Konfesji Augsburskiej. Do tego czasu normalnie funkcjonuje dotychczasowa Rada Parafialna.

 

Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}