Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Ewangelickie Dni Kościoła
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Siódmego dnia jest sabat Pana, twojego Boga. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój osioł, ani twoje bydlę, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach." 5 Mż 5,14

Od 15 do 18 czerwca będą odbywały się Ewangelickie Dni Kościoła w Ustroniu, Wiśle, Cieszynie, Czeskim Cieszynie i Bielsku-Białej. Biskup Kościoła Jerzy Samiec zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Napisał między innymi: „…Będą one okazją do spotkań, do wzajemnego poznawania się, do odkrywania współczesnego obrazu ewangelicyzmu w Polsce. Lecz przede wszystkim, w roku jubileuszu 500 lat Reformacji, będą Świętem Chrystusa, okazją by zadać sobie pytanie o Jego miejsce w naszym życiu.

 

„Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki” (Hbr 13,8) to werset, który będzie nam towarzyszył przez te cztery dni i będzie wzywał do tego, byśmy zastanowili się, jaka jest nasza Reformacja i czy jest w nas gotowość na nieustanną odnowę.

Organizujemy w naszej Parafii wspólny wyjazd. Chcemy pojechać autobusem już 14 czerwca wczesnym popołudniem. Noclegi są zarezerwowane w hotelu w Bielsku-Białej Ibis Styles, w pokojach jednoosobowych oraz dwuosobowych.

Koszt przejazdu pokrywa Parafia, natomiast 4 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem kosztują 240,00 PLN, a w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem kosztują 400,00 PLN. Obiad i kolacja we własnym zakresie. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej do 9 kwietnia. Ramowy program można otrzymać w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do wyjazdu! Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.dnikosciola.pl

 

Zobacz także

Spotkanie grupy Debora

Spotkanie grupy Debora dla osób przygotowujących się do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Kościoła ewangelicko-augsburskiego odbędzie się 31 stycznia (środa) o godz. 19:30, a nie jak poprzednio ogłaszano 30.01. Członków...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}