Strona główna - Serwis informacyjny - Aktualności - Ewangelickie Dni Kościoła
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Oto ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi." Łk 13,30

Od 15 do 18 czerwca będą odbywały się Ewangelickie Dni Kościoła w Ustroniu, Wiśle, Cieszynie, Czeskim Cieszynie i Bielsku-Białej. Biskup Kościoła Jerzy Samiec zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Napisał między innymi: „…Będą one okazją do spotkań, do wzajemnego poznawania się, do odkrywania współczesnego obrazu ewangelicyzmu w Polsce. Lecz przede wszystkim, w roku jubileuszu 500 lat Reformacji, będą Świętem Chrystusa, okazją by zadać sobie pytanie o Jego miejsce w naszym życiu.

 

„Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki” (Hbr 13,8) to werset, który będzie nam towarzyszył przez te cztery dni i będzie wzywał do tego, byśmy zastanowili się, jaka jest nasza Reformacja i czy jest w nas gotowość na nieustanną odnowę.

Organizujemy w naszej Parafii wspólny wyjazd. Chcemy pojechać autobusem już 14 czerwca wczesnym popołudniem. Noclegi są zarezerwowane w hotelu w Bielsku-Białej Ibis Styles, w pokojach jednoosobowych oraz dwuosobowych.

Koszt przejazdu pokrywa Parafia, natomiast 4 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem kosztują 240,00 PLN, a w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem kosztują 400,00 PLN. Obiad i kolacja we własnym zakresie. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej do 9 kwietnia. Ramowy program można otrzymać w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do wyjazdu! Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.dnikosciola.pl

 

Zobacz także

Reformacyjny koncert organowy

Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie we współpracy z Ambasadą Niemiec w Warszawie zapraszają na reformacyjny koncert muzyki organowej, który odbędzie się 10 listopada (piątek) w kościele Świętej Trójcy o...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}