powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

„Wszystko pięknie uczynił w swoim czasie, nawet wieczność włożył w ich serca; a jednak człowiek nie może pojąć dzieła, którego Bóg dokonał od początku do końca.” Kzn 3,11

17 młodych teologów z Ewangelickiego Kościoła Krajowego Wirtembergii uczestniczyło w 20. Niedzielę po Trójcy Świętej (14 października) w nabożeństwie przedpołudniowym w kościele Świętej Trójcy. Grupa wikariuszy (teologów przed ordynacją) wyjazdem do Polski zakończyła ponad dwuletni okres przygotowania do ordynacji. 

W związku z promocją projektu remontu budynku Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Świętej Trójcy w Warszawie zapraszamy Państwa do przesyłania ofert na realizację wirtualnego spaceru po naszym kościele wraz z wyceną, obejmujących następujące elementy.

W dniach 5-7 października delegacja Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy złożyła wizytę w partnerskiej Parafii Katedralnej w Uppsali. Naszą Parafię reprezentowało prezydium Rady Parafialnej.

W Dziękczynne Święto Żniw (30 września) Zbór Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie powiększył się o 20 osób, które po odpowiednim przygotowaniu postanowiły wstąpić do Kościoła ewangelicko-augsburskiego.

Zarząd Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod patronatem Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie uprzejmie zaprasza na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 9 października 2018 r. o godzinie 14.00 w nowej siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, ul. Broniewskiego 48.

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Odwiedź także


{noembedvideo}