Strona główna - Serwis informacyjny - Dni Europejskiego Dziedzictwa na Młynarskiej
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

"Oto ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi." Łk 13,30

9 września odbył się piękny spacer po cmentarzu przy w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa (EDD). Udział wzięło około 40 osób. Nasz parafianin, pan Maciej Lipiński, barwnie opowiadał o wyjątkowych nagrobkach, ich twórcach, stylach w sztuce, do których nawiązują oraz symbolice, zdobiących je elementów. 

 

 

W Kaplicy Halpertów czekała na spacerujących wystawa "Fotografie wiecznotrwałe" przygotowana przez młodzież i nauczycieli z b. gimnazjum 47 przy ul. Grenady realizująca na naszym cmentarzu projekt KOTWICE PAMIĘCI.

 

16 września odbędzie się kolejny spacer po Cmentarzu w ramach EDD.

 

 

Zobacz także

Porządkowanie na cmentarza i kwesta w Ro…

Zapraszamy do uczestniczenia w tegorocznej kweście na naszym ewangelickim Cmentarzu w dniach:  30 października (poniedziałek) do 2 listopada (czwartek). Wszystkich chętnych do kwestowania prosimy o zgłaszanie się w kancelarii na Cmentarzu lub...

WIRTUALNA  RZECZYWISTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Pracownia KCVA specjalizująca się w tworzeniu wirtualnych modeli wnętrz obiektów architektonicznych stworzyła wirtualny model wnętrza Kościoła pw. Świetej Trójcy. Spacer po modelu świątyni jest przykładem zastosowania technologii 3d stosowanej w przemyśle gier komputerowych. Wymagania sprzętowe : Procesor 2 rdzeniowy, 2 GB pamięci ram, karta graficzna ATI lub NVIDIA, 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

>> POBIERZ <<

 

www.kcvastudio.com

Odwiedź także


{noembedvideo}