Strona główna - Serwis informacyjny
powrót na poprzednią stronę

Hasło miesiąca

Lecz ja wiem, że Odkupiciel mój żyje ”.

HI 19 25

Serdecznie zapraszamy na diecezjalne „Śniadanie dla Kobiet”, które odbędzie się 25 listopada 2017r. o godz. 10.00 w Łodzi. Szczegóły w kancelarii parafialnej.

9 września odbył się piękny spacer po cmentarzu przy w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa (EDD). Udział wzięło około 40 osób. Nasz parafianin, pan Maciej Lipiński, barwnie opowiadał o wyjątkowych nagrobkach, ich twórcach, stylach w sztuce, do których nawiązują oraz symbolice, zdobiących je elementów. 

W poniedziałek – 4 września – o godz. 18:00 nabożeństwo ekumeniczne w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Puławskiej 2a. Kazanie wygłosi ks. superintendent Andrzej Malicki. Zapraszamy w mieniu Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy.

Zapraszamy na nabożeństwo rozpoczynające nowy rok szkolny 2017/2018, które odbędzie się w niedzielę - 3 września 2017 o godz. 10.30  w kościele Świętej Trójcy. 

Zachęcamy do transmisji nabożeństw i wykładów z rozpoczętego 1 lipca br. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie organizowanego przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce.

Podkategorie

Kościół ewangelicko-augsburski Świętej Trójcy to przede wszystkim miejsce modlitwy, jednak już od XIX wieku funkcjonuje również jako kluczowe miejsce dla krzewienia kultury. W naszym kościele odbywają się koncerty - zarówno organowe przyciągające ok. 100 melomanów każdorazowo, jak i te chóralne i orkiestrowe organizowane z wielkim rozmachem, na które przychodzą tłumy warszawiaków oraz turyści z kraju i zagranicy.

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji o koncertach w kościele Świętej Trójcy na stronie głównej oraz do obejrzenia i wysłuchania koncertów, które były współorganizowane przez naszą parafię.

***

Msza Człowieka Współczesnego (Messa dell'Uomo Moderno) - prawykonanie w kościele Świętej Trójcy 12 listopada 2011 roku

kompozytor: Kamil Staszowski

Chór Varsoviae Regii Kantores pod dyr. Joanny Malugi

 

 

***

Kołysanka Bożonarodzeniowa Lajosa Bardosa w wykonaniu chóru Varsoviae Regii Cantores pod dyr. Joanny Malugi

 

Zobacz także

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

WIRTUALNY SPACER PO KOŚCIELE ŚWIĘTEJ TRÓJCY

 WIRTUALNY SPACER

 

 

 

  

Odwiedź także


{noembedvideo}